Dinamobet Üyelik Oluşturma

Kaçak bir iddaa sitesi olduğuna göre, yurtdışı menşeili bir iddaa sitesi olarak karşınıza çıktığına göre, dinamobet üyelik oluşturma işlemini Türkiye’den yapabilir misiniz? Her ne kadar tespit edildiğinde kapatılsa da, her ne kadar hakkında engelleme kararı verilse de, uzun yıllardır Türkiye pazarında aktif olarak hizmet verdiği, üye kabul ettiği görülmektedir. Bu yazı yazıldığı an itibarı ile de kayıt ol butonunun açık olduğu, Türkiye pazarından üye olmak isteyen şahısların kabul edildiği görülebilmektedir.

Dinamobet Üye Olma Şartları

Başvuru yaptığınızda, olumlu sonuç almak, kısa süre içerisinde üyelik işlemini sonuçlandırmak istiyor iseniz, dinamobet üye olma şartları konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Önce sitenin hüküm ve koşullar bölümünü dikkatli bir şekilde okumanız, anlamanız, kabul etmeniz gerekecektir. Bu şartların içerisinde 18 yaş sınırı bulunduğunu da göreceksiniz. Bu yaşın altında iseniz, başvuru yapmayın. Onay alsanız bile, hesap doğrulama işleminde üyelik iptali ile karşılaşırsınız. Başvuru belgesini doğru, başvuru belgesini eksiksiz bir şekilde dolduracaksınız. Verdiğiniz bilgileri doğrulamak zorunda kalabileceğinizi unutmayın. Sizin adınıza, soyadınıza, verdiğiniz bilgilere, aynı ikametgah, aynı ip adresine, aynı aile fertlerine ait sadece bir tane hesap açmanız gerektiğini de hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın.

Dinamobet Nereden Üye Olacağım?

Şartları sağladığını görüyor iseniz, Türkiye’den, Türkiye ip adresleri üzerinden ve Türk kimlikleriniz ile üyelik sürecini başlatabilirsiniz. Dinamobet nereden üye olacağım? Resmi ve yeni giriş adresini bulmak suretiyle siteyi açacaksınız. Ana sayfayı açtığınızda, giriş yap butonunun hemen yan tarafında, kayıt ol şeklinde bir buton göreceksiniz. Bu buton sizleri başvuru belgesine götürür.

Sizlere sorulan bütün soruları cevaplayın, gerçek bilgileri verin ve bu belgeyi doldurup, müşteri hizmetlerine gönderin. Başka hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Bekleme süresi yaklaşık 5 dakika civarındadır. 5 dakika sonra ne olur? Sizin yazdığınız elektronik posta adresine, üyeliğin onaylanması işlemine müteakip, aktivasyon linki gönderilir. Aktivasyon linki ile siteye giriş işlemini yapıp, ip adresinizi tanımlamanız gerekmektedir.

Dinamobet Üyelik İçin Ücret Ve Belge Talep Etmez

Dinamobet üyelik oluşturma işleminde, sitenin belirlemiş olduğu kurallar vardır. Kopya ve sahte siteler ile arasındaki belirgin farklardan bir tanesi de budur. Dinamobet üyelik için ücret ve belge talep etmez. Hangi başlık ile olursa olsun, hiçbir şekilde para talebi sizlere yansıtılmaz. Hizmet bedeli, abonelik ücreti, üyelik ücreti, işlem bedeli gibi bir parasal değerin karşınıza çıkma ihtimali yoktur. Bunun ile birlikte, üyelik bilgileri şeklindeki bölümde kutuyu işaretlemeniz nedeni ile karşılıklı sözleşme yapıldığı düşünülecek ve buna istinaden, herhangi bir belge talep edilmeyecektir.